ΑρχικήΧωρίς κατηγορίαΠρόγραμμα με Ευρωπαϊκές ματσάρες!

Πρόγραμμα με Ευρωπαϊκές ματσάρες!

Άκρως ενδιαφέρουσα η σημερινή… τριάδα αναμετρήσεων για το Euro.

Ακόμη μία ημέρα… Euro η σημερινή καθώς η Ευρωπαϊκή διοργάνωση βρίσκεται στο πιο «καυτό» σημείο της με τις αναμετρήσεις της δεύτερης αγωνιστικής να ξεδιαλύνουν το τοπίο αναφορικά με τις πολυπόθητες προκρίσεις.

Παρακάτω ακολουθούν οι ώρες και τα μέσα που θα μεταδώσουν όλα τα αθλητικά δρόμενα της Παρασκευής (18/6):

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto3 Grand Prix Γερμανίας – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD 
MotoGP Grand Prix Γερμανίας – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto2 Grand Prix Γερμανίας – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP 500 Halle τένις

12:20 ΕΡΤ Sports 1, COSMOTE SPORT 5 HD F
ormula 1 – Grand Prix Γαλλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
ATP 500 Τένις

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP 500 Halle τένις

14:10 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto3 Grand Prix Γερμανίας – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD 
MotoGP Grand Prix Γερμανίας – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

15:50 ΕΡΤ Sports 1, COSMOTE SPORT 5 HD 
Formula 1 – Grand Prix Γαλλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

16:00 ANT1 
Σουηδία – Σλοβακία Euro 2020

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
ATP 500 Τένις

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP 500 Halle τένις

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto2 Grand Prix Γερμανίας – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

17:00 ΕΡΤ3 
Σερβία – Πουέρτο Ρίκο Διεθνές Τουρνουά Ακρόπολις

18:00 COSMOTE SPORT 8
HD ATP 500 Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP 500 Halle τένις

18:30 ΕΡΤ Sports 2 
Ημιτελικός FINA Women’s World League πόλο

18:50 ANT1 
Κροατία – Τσεχία Euro 2020

20:00 ΕΡΤ3 
Ελλάδα – Μεξικό Διεθνές Τουρνουά Ακρόπολις

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
ATP 500 Τένις

20:15 ΕΡΤ Sports 2 
Ημιτελικός FINA Women’s World League πόλο

21:50 ANT1 
Αγγλία – Σκωτία Euro 2020

ΔΗΜΟΦΙΛΗ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ

17,483ΥποστηρικτέςΚάντε Like
7,253ΑκόλουθοιΑκολουθήστε
64ΑκόλουθοιΑκολουθήστε
88ΣυνδρομητέςΓίνετε συνδρομητής

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΑ