ΑρχικήΑ.Σ. ΠAOKΔεν τις σταματάει τίποτα...

Δεν τις σταματάει τίποτα…

Νέο “θύμα” του ΠΑΟΚ η Βασίλισσα Θράκης

Ασταμάτητα είναι τα κορίτσια του “Δικεφάλου” αφού μετά τις Ελπίδες Καρδίτσας, διέλυσαν και τη Βασίλισσα Θράκης επικρατώντας με…10-0!

Στο 5ο λεπτό η Πούλιου άνοιξε το σκορ, ενώ στο 21′ η Σπυριδωνίδου έκανε το 2-0 για τον ΠΑΟΚ. Η ίδια παίκτρια σκόραρε 12′ αργότερα, με την Κακαμπούκη στο 40′ να γράφει το 4-0 το οποίο ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο ίδιο μοτίβο ακριβώς συνεχίστηκε και το δεύτερο ημίχρονο με την Πούλιου να σκοράρει στο 50′ και στο 55′ φτάνοντας τον δείκτη του σκορ στο 6-0, ενώ η Σπυριδωνίδου στο 58′ έκανε το 7-0. Πέντε λεπτά αργότερα, η Μήτκου πέτυχε κι αυτή το πρώτο της γκολ στον αγώνα για το 8-0, ενώ η Μπαξεβάνου στο 79′ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για έβδομη φορά.

Μόλις δυο λεπτά αργότερα, η Σπυριδωνίδου σκόραρε ξανά για το 10-0 το οποίο ήταν το τελικό σκορ.