ΑρχικήΠοδόσφαιροΤο 10o τουρνουά στη μνήμη του Κατσούρη!

Το 10o τουρνουά στη μνήμη του Κατσούρη!

Όπως κάθε χρόνο τα τελευταία 10 χρόνια, έτσι και φέτος, το PAOK Academy διοργανώνει το τουρνουά στην μνήμη του αδιικοχαμένου, Παναγιώτη Κατσούρη…

Αναλυτικά, αναφέρει η ΠΑΕ ΠΑΟΚ στο επίσημο σάιτ της:

«Παραδοσιακά, το σαββατοκύριακο πριν το Πάσχα, το PAOK Academy διοργανώνει το τουρνουά «Παναγιώτης Κατσούρης», το 10ο στη σειρά, στη μνήμη του αδικοχαμένου ποδοσφαιριστή του ΠΑΟΚ.

Οι αγώνες, στους οποίους συμμετέχουν συνεργαζόμενες ακαδημίες του ΠΑΟΚ από όλη την Ελλάδα, θα διεξαχθούν το Σάββατο 31 Μαρτίου, την Κυριακή 1 Απριλίου και τη Δευτέρα 2 Απριλίου στις εγκαταστάσεις της Νέας Μεσημβρίας. Αφορούν τις ηλικιακές κατηγορίες Pro-junior, junior, παιδικού και προ-παιδικού.

Το αναλυτικό πρόγραμμα του τουρνουά έχει ως εξής:

ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 31.03

Γήπεδο Παρίδης 11.00 ΠΑΟΚ Κ13 – ΠΑΙΚΟ Γουμένισσας

Γήπεδο Παρίδης 12.00 Mundialito – Τηλυκράτης

Γήπεδο Ιωσηφίδης 17.00 Mundialito – ΠΑΟΚ Κ13

Γήπεδο Ιωσηφίδης 18.00 ΠΑΙΚΟ Γουμένισσας – Τηλυκράτης

Κυριακή 01.04

Γήπεδο Παρίδης 11.00 ΠΑΟΚ Κ13 – Τηλυκράτης

Γήπεδο Παρίδης 12.00 Mundialito – ΠΑΙΚΟ Γουμένισσας

Γήπεδο Ιωσηφίδης 17.00 3ος (Α) – 4ος (Β) (3)

Γήπεδο Παρίδης 17.00 4ος (Α) – 3ος (Β) (4)

Γήπεδο Ιωσηφίδης 18.00 1ος(Α) – 2ος (Β) (1)

Γήπεδο Παρίδης 18.00 2ος (Α) – 1ος (Β) (2)

Δευτέρα 02.04

Γήπεδο Ιωσηφίδης 10.00 Νικητής (3) – Νικητής (4)

Γήπεδο Παρίδης 10.00 Ηττημένος (3) – Ηττημένος (4)

Γήπεδο Ιωσηφίδης 11.00 Νικητής (1) – Νικητής (2)

Γήπεδο Παρίδης 11.00 Ηττημένος (1) – Ηττημένος (2)

ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 31.03

Γήπεδο Ιωσηφίδης 11.00 ΠΑΟΚ Ισαακίου – ΠΑΟΚ Διάπλαση

Γήπεδο Ιωσηφίδης 12.00 Μικρασιατικός – Νέστος

Γήπεδο Παρίδης 17.00 Μικρασιατικός – ΠΑΟΚ Ισαακίου

Γήπεδο Παρίδης 18.00 Νέστος – ΠΑΟΚ Διάπλαση

Κυριακή 01.04

Γήπεδο Ιωσηφίδης 10.00 ΠΑΟΚ Ισαακίου – Νέστος

Γήπεδο Ιωσηφίδης 11.00 Μικρασιατικός – ΠΑΟΚ Διάπλαση

Γήπεδο Ιωσηφίδης 17.00 3ος (Α) – 4ος (Β) (3)

Γήπεδο Παρίδης 17.00 4ος (Α) – 3ος (Β) (4)

Γήπεδο Ιωσηφίδης 18.00 1ος(Α) – 2ος (Β) (1)

Γήπεδο Παρίδης 18.00 2ος (Α) – 1ος (Β) (2)

Δευτέρα 02.04

Γήπεδο Ιωσηφίδης 10.00 Νικητής (3) – Νικητής (4)

Γήπεδο Παρίδης 10.00 Ηττημένος (3) – Ηττημένος (4)

Γήπεδο Ιωσηφίδης 11.00 Νικητής (1) – Νικητής (2)

Γήπεδο Παρίδης 11.00 Ηττημένος (1) – Ηττημένος (2)

ΠΑΙΔΙΚΟ

Σάββατο 31.03

Γήπεδο Φορτούλα 11.00 Μικρασιατικός – ΠΑΟΚ Ισαακίου

Γήπεδο Αναστασιάδης 11.00 Τηλυκράτης – Mundialito

Γήπεδο Φορτούλα 17.00 Μundialito – ΠΑΟΚ Ισαακίου

Γήπεδο Αναστασιάδης 17.00 Νεάπολη – Τηλυκράτης

Κυριακή 01.04

Γήπεδο Αναστασιάδης 10.00 Mundialito – Νεάπολη

Γήπεδο Φορτούλα 10.00 Μικρασιατικός – Τηλυκράτης

Γήπεδο Φορτούλα 17.00 Μικρασιατικός – Νεάπολη

Γήπεδο Αναστασιάδης 17.00 ΠΑΟΚ Ισαακίου – Τηλυκράτης

Δευτέρα 02.04

Γήπεδο Φορτούλα 10.00 ΠΑΟΚ Iσαακίου – Νεάπολη

Γήπεδο Αναστασιάδης 10.00 Μικρασιατικός – Mundialito

PRO-JUNIOR Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 31.03

Γήπεδο Κούδας 11.00 ΠΑΟΚ Κ8 – Αρσακλής

Γήπεδο Κούδας 12.00 Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Γήπεδο Σαράφης 17.00 ΠΑΟΚ Κ8 – Αλέξανδρος Κιλκίς

Γήπεδο Σαράφης 18.00 Αρσακλής – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Κυριακή 01.04

Γήπεδο Κούδας 10.00 Αλέξανδρος Κιλκίς – Αρσακλής

Γήπεδο Κούδας 11.00 ΠΑΟΚ Κ8 – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Γήπεδο Κούδας 17.00 3ος (Α) – 4ος (Β) (3)

Γήπεδο Σαράφης 17.00 4ος (Α) – 3ος (Β) (4)

Γήπεδο Κούδας 18.00 1ος(Α) – 2ος (Β) (1)

Γήπεδο Σαράφης 18.00 2ος (Α) – 1ος (Β) (2)

Δευτέρα 02.04

Γήπεδο Κούδας 10.00 Νικητής (3) – Νικητής (4)

Γήπεδο Σαράφης 10.00 Ηττημένος (3) – Ηττημένος (4)

Γήπεδο Κούδας 11.00 Νικητής (1) – Νικητής (2)

Γήπεδο Σαράφης 11.00 Ηττημένος (1) – Ηττημένος (2)

PRO-JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 31.03

Γήπεδο Σαράφης 11.00 ΠΑΟΚ Ισαακίου – Νέστος

Γήπεδο Σαράφης 12.00 ΠΑΙΚΟ Γουμένισσας – ΠΑΟΔ

Γήπεδο Κούδας 17.00 ΠΑΟΚ Ισαακίου – ΠΑΙΚΟ Γουμένισσας

Γήπεδο Κούδας 18.00 Νέστος – ΠΑΟΔ

Κυριακή 01.04

Γήπεδο Σαράφης 10.00 ΠΑΟΚ Ισαακίου – ΠΑΟΔ

Γήπεδο Σαράφης 11.00 Νέστος – ΠΑΙΚΟ Γουμένισσας

Γήπεδο Κούδας 17.00 3ος (Α) – 4ος (Β) (3)

Γήπεδο Σαράφης 17.00 4ος (Α) – 3ος (Β) (4)

Γήπεδο Κούδας 18.00 1ος(Α) – 2ος (Β) (1)

Γήπεδο Σαράφης 18.00 2ος (Α) – 1ος (Β) (2)

Δευτέρα 02.04

Γήπεδο Κούδας 10.00 Νικητής (3) – Νικητής (4)

Γήπεδο Σαράφης 10.00 Ηττημένος (3) – Ηττημένος (4)

Γήπεδο Κούδας 11.00 Νικητής (1) – Νικητής (2)

Γήπεδο Σαράφης 11.00 Ηττημένος (1) – Ηττημένος (2)

JUNIOR Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 31.03

Γήπεδο Τερζανίδης 11.00 ΠΑΟΚ Κ10 – ΠΑΟΚ Ισαακίου

Γήπεδο Τερζανίδης 12.00 Μικρασιατικός – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Γήπεδο Αποστολίδης 17.00 ΠΑΟΚ Κ10 – Μικρασιατικός

Γήπεδο Αποστολίδης 18.00 ΠΑΟΚ Ισαακίου – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Κυριακή 01.04

Γήπεδο Αποστολίδης 10.00 ΠΑΟΚ Κ10– ΠΑΟΚ Κουλούρας

Γήπεδο Αποστολίδης 11.00 ΠΑΟΚ Ισαακίου – Μικρασιατικός

Γήπεδο Αποστολίδης 17.00 3ος (Α) – 4ος (Β) (3)

Γήπεδο Τερζανίδης 17.00 4ος (Α) – 3ος (Β) (4)

Γήπεδο Αποστολίδης 18.00 1ος(Α) – 2ος (Β) (1)

Γήπεδο Τερζανίδης 18.00 2ος (Α) – 1ος (Β) (2)

Δευτέρα 02.04

Γήπεδο Αποστολίδης 10.00 Νικητής (3) – Νικητής (4)

Γήπεδο Τερζανίδης 10.00 Ηττημένος (3) – Ηττημένος (4)

Γήπεδο Αποστολίδης 11.00 Νικητής (1) – Νικητής (2)

Γήπεδο Τερζανίδης 11.00 Ηττημένος (1) – Ηττημένος (2)

JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 31.03

Γήπεδο Αποστολίδης 11.00 Αλέξανδρος Κιλκίς – Πρωτέας Ευόσμου

Γήπεδο Αποστολίδης 12.00 ΠΑΣ Φλώρινα – Mundialito

Γήπεδο Τερζανίδης 17.00 Mundialito – Πρωτέας Ευόσμου

Γήπεδο Τερζανίδης 18.00 Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΣ Φλώρινα

Κυριακή 01.04

Γήπεδο Τερζανίδης 10.00 ΠΑΣ Φλώρινα – Πρωτέας Ευόσμου

Γήπεδο Τερζανίδης 11.00 Mundialito – Αλέξανδρος Κιλκίς

Γήπεδο Αποστολίδης 17.00 3ος (Α) – 4ος (Β) (3)

Γήπεδο Τερζανίδης 17.00 4ος (Α) – 3ος (Β) (4)

Γήπεδο Αποστολίδης 18.00 1ος(Α) – 2ος (Β) (1)

Γήπεδο Τερζανίδης 18.00 2ος (Α) – 1ος (Β) (2)

Δευτέρα 02.04

Γήπεδο Αποστολίδης 10.00 Νικητής (3) – Νικητής (4)

Γήπεδο Τερζανίδης 10.00 Ηττημένος (3) – Ηττημένος (4)

Γήπεδο Αποστολίδης 11.00 Νικητής (1) – Νικητής (2)

Γήπεδο Τερζανίδης 11.00 Ηττημένος (1) – Ηττημένος (2)»

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ

22,376ΥποστηρικτέςΚάντε Like
6,815ΑκόλουθοιΑκολουθήστε
68ΑκόλουθοιΑκολουθήστε
117ΣυνδρομητέςΓίνετε συνδρομητής

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΑ